Proiectant profile PVC Franta / responsabil executie

Ciopec & Garai - Societate Civila Profesionala de Psihologie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru din Franta, responsabil pentru proiectarea si executia tamplariei PVC, de lemn, de aluminiu si a peretilor cortina si supervizarea echipei de montatori pe santier.

Responsabilitati:

Proiecteaza planurile tehnice de executie in AutoCAD 2D / 3D
Preia comenzile clientilor si transmite informatiile tehnice echipei de executie si montaj
Urmareste, coordoneaza si supervizeaza echipa de montatori (aproximativ 40 de persoane)
Verifica detaliile de confectionare
Traduce si interpreteaza pentru echipa supervizata
Optimizeaza activitatea, in functie de nevoile specifice

CERINTE

Cerinte:

Cunostinte avansate de utilizare AutoCAD 2D / 3D
Experienta in domeniul tamplariei PVC - minimum 2 ani, obligatoriu
Studii superioare tehnice – reprezinta un avantaj
Cunoasterea tehnologiei de fabricatie
Cunostinte limba franceza avansat (scris + vorbit); vocabularul tehnic reprezinta un avantaj
Disponibilitatea de deplasare in Franta pentru o perioada de 1 an
Rezistenta la stres
Abilitati de comunicare si de coordonare
Persoana dinamica, sociabila, cu bune abilitati de lider

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Masina de firma si locuinta
Asigurare privata de viata si de sanatate
Transport pana in Franta asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal