Proiectant/designer structuri navale

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o cunoscuta companie din Franta cautam mai multe persoane care sa lucreze pe postul de proiectant/designer structuri navale.

Responsabilitati:
- conceperea de nave noi
- retehnologizarea si conversia navelor existente
- convertirea cocii unui petrolier VLCC si FPSO

CERINTE

- 5 ani de experienta ca si inginer proiectant
- proiectarea in CAO 3D
- cunoasterea utilizarii programului AVEVA MARINE HULL (fostul Tribon M3)
- cunoasterea limbii engleze la nivel fluent/ franceza citit si vorbit

BENEFICII OFERITE

Nu percepem nicio taxa, niciun comision.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.