Proiectant

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri din Franta, cautam un Desenator tehnic cu experienta in proiectarea fatadelor/ peretilor cortina.

Responsabilitati:
- realizarea planurilor de executie cerute de coordonatorul de lucrari si seful de santier;
- controlarea proiectelor tehnice de realizare a produselor;
- respectarea regulilor si normativelor in domeniu si aplicabile pe teritoriul Frantei;
- actualizarea si transmiterea planurilor la timp si cu toate datele corespunzatoare;
- stabilirea si difuzarea listei de achizitii;
- respectarea termenelor de finalizarea a proiectelor;
- mentinerea legaturii cu clienti, furnizori si echipele de executie.

CERINTE

- minim 5 ani experienta intr-un birou de desen tehnic in domeniul tamplariei de aluminiu;
- cunostinte de limba franceza la nivel avansat;
- experienta in folosire programelor CAD: AutoCAD;
- dispus sa se reloce in Franta pe perioada nedeterminata;
- constituie un avantaj experienta anterioara in domeniu proiectatii in Franta.

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata.
Transport Romania – Franta asigurat.
Nu se percepe comision.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.