Programator/operator Freza CNC

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie din Franta specializata in prelucrarea pieselor mecanice de dimeniuni medii si mari pentru sectoarele militar, aeronautic, nuclear cautam programator/operator CNC freza.

Responsabilitati:
- Programarea piesei facuta prin program Sce, dar si cunostinte a programului Heidenhain TNC 426 sau 530;
- Producerea de piese mari, dimensiuni pana la 20 metri;
- Manipularea cu podul rulant a pieselor mari;
- Montarea si prereglarea pieselor pe masina;
- Citirea planurilor;
- Controlul piesei in cursul productiei si controlul piesei finite;

CERINTE

Limba straina:Franceza: Conversational
- Experienta de minim 5 ani in programarea si operarea masinilor de frezat – alezat;
- Abilitati de a lucra independent, incepand de la primirea desenului, analiza desenului, pana la programarea masinii si autocotrolul produsului finit;
- Abilitati de interpretare a desenului tehnic;
- Grad ridicat de precizie si concentrare;
- Abilitatea de a coopera cu oamenii;
- Flexibilitate, responsabilitate, sociabilitate, motivatie;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu: 1900 – 2000 euro/net;
Transportul si cazarea sunt asigurate;

NU PERCEPEM COMISIOANE!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.