Programator .NET, 3 ani exp. Misiune in Franta

Cartesia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentarea contextului
Compania CARTESIA doreste sa dezvolte o activitate de outsourcing intre Franta si Romania. Pentru a-si duce la indeplinire proiectul, Cartesia cauta candidati interesati de o experienta de un an in strainatate, capabili sa asimileze cultura si metodele franceze de lucru. In urma acestei experiente candidatii se vor intoarce in Romania pentru a dezvolta activitatea de offshore.

CERINTE

Competente cerute
- WinForms, WebControls, HtmlControls
- C#, Vb.net, ASP.net, Ado.net nivel foarte bun (minim 2-3 ani de experienta in afara stagiilor)
- CLR, REMOTING
- SQL nivel bun
- Oracle, SQL Server, ODBC, OLEDB, Exchange
- Utilizarea serverelor IIS
- Franceza : fluent (scris si vorbit)
- Engleza : intermediar

Competente optionale
- Cunostinte de business : finante/banci, telecomunicatii, industrie, etc
- Conceptie (modele, UML)
- Cunostinte SharePoint
- Utilizare a VB, VB Script

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- Pachet salarial atractiv : intre 1700 si 2500 EUR in functie de profil