Programator C#/ .NET

Algo Expert SARL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In calitate de programator C#, in colaborare cu consultanții noștri, veți concepe și dezvolta o nouă gamă de pachete informatice sau noi module ERP (sisteme de gestionare a resurselor întreprinderii) destinate utilizării în diferite sectoare economice.

CERINTE

Aptitudini tehnice:

• Programare obiectuala în .NET/ ASP.NET/ MVC/ C#/ Xamarin (mimim una din tehnologii)
• Sisteme de baze de date Oracle/ SQL-Server

Alte aptitudini:

• experienta de minim 2-3 ani pe un post similar (portofoliul constituie un avantaj)
• cunostinte limba franceza / engleza (nivel conversational)
• studii / certificari in domeniu
• flexibilitate
• dinamism
• adaptabilitate
• disponibilitate relocare Franta

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

• salarizare peste medie
• bonusuri regulate in functie de performanta
• mediu de lucru dinamic
• tehnologii de ultima generatie
• dezvoltarea unei cariere international

Persoanele interesate vor trimite CV cat mai detaliat (preferabil in limba franceza sau engleza) la adresa: jobs@algo-expert.eu

Algo EXPERT este o societate romano - franceza specializata in dezvoltarea de proiecte, consultanta si asistenta tehnica specializata in domeniul tehnologiei informatiei.