PHP Developer (Paris, >2300 eur/net)

Pavel T. Alina PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ofera pachete salariale motivante (începând cu 2300 Euro net /luna), cazare in Paris (Franta) din contul companiei, curs de limba franceza si dobandire de certificari de competențe informatice, contract de muncă pe perioadă nedeterminată, informare și consiliere pentru acomodare si desigur grija, ca acestia sa mentina echilibrul intre activitatea profesionala si viata privata.

Daca simtiti ca sunteti interesat si ati dori sa va realocati in Paris (Franta) aplicati acum!

CERINTE

Se cauta candidat cu:
- Dorinta de se reloca in Paris (Franta)
- Dorinta de a avea un salariu de peste 2500 EUR/Net
- Cunoasterea limbii franceze
- Calitate umana buna
- Experienta in domeniu de peste 2 ani

Ideal candidate profile
Skills: php middle-senior
Domains: IT / Telecom
Required experience : 2 years
Spoken languages: French

BENEFICII OFERITE

salariu incepand cu 2.300 EUR/ net / luna
cazare in Paris
Curs de limba franceza
Contract pe perioada nedeterminata

DESCRIEREA FIRMEI

We offer consultancy activities