MUNCITOR TRACTORIST domeniul viticol

KREVIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

KREVIN recruteaza MUNCITOR TRACTORIST in domeniul viticol pentru Franta:
-efectueaza lucrarile de pregatire a solului (aratul de toamna);
-efectueaza lucrarile de administrare a ingrasamintelor;
-efectueaza lucrarile de "ingropare" a viei;
-efectueaza lucrarile de reparatii si intretinere a tractoarelor sau a altor utilaje agricole din dotare.

CERINTE

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA SAU ITALIANA LA NIVEL MEDIU( PREFERABIL FRANCEZA);
-seriozitate, punctualitate si dorinta de munca;
-experienta in strainatate - de preferat Franta (modul de lucru este diferit de lucrarile care se efectueaza in tara);
-experienta pe mai multe tipuri de sol, sa fi lucrat pe terenuri in panta;
-trebuie sa stie si lucrarile care se fac primavara (desfundarea terenului pentru plantatul de primavara, dezgropatul timpuriu, aratura adanca, administrarea de ingrasaminte, discuitul), vara( stropitul, sapatul);
-cunostinte de mecanica pentru a putea remedia eventualele defectiuni.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-salarizare: 1400 euro/luna brut;
-transport asigurat;
-cazare: asigurata.

DESCRIEREA FIRMEI

Strong people doing great things!

KREVIN iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Depune-ti CV-ul si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca scoase la concurs de companiile din Romania, Franta, Belgia, Germania si Italia. Odata inscris, consilierii nostri iti vor cauta un job care sa te reprezinte in functie de cerintele si criteriile tale.

Posturile pentru care recrutam sunt din diferite domenii de activitate: IT, Juridic, Media, Inginerie, Educatie, Arhitectura, Constructii, Financiar, Sanatate, etc.

Suntem prezenti in:

Agentie Bucuresti: Str. Calea Victoriei, nr. 155, scara 6, etaj 6, bloc D1, sector 1, 010096
tel/fax: 0213.110.585
email: contact-b@krevin.ro

Agentie Iasi: Str.Gavril Muzicescu nr.2, 700127
tel/fax: 0232.217.704
email: contact-is@krevin.ro

Agentie Suceava: Str. 6 Noiembrie, nr. 4, 720192
tel/fax: 0230.211.215
email: contact@krevin.ro

Agentie Bacau: B-dul. Unirii nr. 30, Birou 2, 600192
tel/fax: 0234.513.100
email:contact-bc@krevin.ro