MONTATORI TAMPLARIE PVC

KREVIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

KREVIN recruteaza MONTATORI TAMPLARIE PVC pentru Marseille, Franta.

-prelucrarea profilelor: indreptarea la cald, taierea placilor, utilizarea fierastraielor radiale sau manuale;
-montarea si reglarea tamplariei (usi, ferestre) din PVC, aluminiu si lemn stratificat;
-respectarea planului de montare si indicatiile sefului de echipa;
-responsabil de finisajele interioare si exterioare, in urma lucrarii de montare a tamplariei (glafuri);
-se va lucra la inaltime.

CERINTE

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL INCEPATOR- MEDIU;
-verificarea montajelor si remedierea problemelor acestora;
-respectarea masuratorilor si conditiilor de montare specifice suprafetei pe care se efectueaza acestea;
-cunostinte in domeniul constructiilor.

BENEFICII OFERITE

-transportul local si cazarea asigurate;
-salariul este de 1450 euro/ luna brut;
-reale posibilitati de dezvoltare profesionala si personala;
-profesionalismul unei echipe cu experienta.

Candidatii interesati pot trimite cv-ul la adresa de e-mail: consultanta@krevin.ro sau la numarul de fax: 0230 211 215.
Numai candidatii selectati vor fi contactati.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Strong people doing great things!

KREVIN iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Depune-ti CV-ul si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca scoase la concurs de companiile din Romania, Franta, Belgia, Germania si Italia. Odata inscris, consilierii nostri iti vor cauta un job care sa te reprezinte in functie de cerintele si criteriile tale.

Posturile pentru care recrutam sunt din diferite domenii de activitate: IT, Juridic, Media, Inginerie, Educatie, Arhitectura, Constructii, Financiar, Sanatate, etc.

Suntem prezenti in:

Agentie Bucuresti: Str. Calea Victoriei, nr. 155, scara 6, etaj 6, bloc D1, sector 1, 010096
tel/fax: 0213.110.585
email: contact-b@krevin.ro

Agentie Iasi: Str.Gavril Muzicescu nr.2, 700127
tel/fax: 0232.217.704
email: contact-is@krevin.ro

Agentie Suceava: Str. 6 Noiembrie, nr. 4, 720192
tel/fax: 0230.211.215
email: contact@krevin.ro

Agentie Bacau: B-dul. Unirii nr. 30, Birou 2, 600192
tel/fax: 0234.513.100
email:contact-bc@krevin.ro