Montator armaturi Franta

Neptune RH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare franceza Neptune RH cauta montatori armaturi pentru un client important din Franta.

CERINTE

Conditii de recrutare :
Experienta in atelier ca montator armaturi, fierar-betonist (montarea armaturilor in pozitia prevazuta in plan prin sudura in punct).
Capacitatea de a citi si a lucra dupa plan.
Cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie.
Cautam persoane muncitoare, dinamice si serioase la locul de munca.

BENEFICII OFERITE

Ce ofera Angajatorul :
Pachet salarial : 1450-1.500 € net/ luna plus prima de performanta.
Se lucreaza in medie 37-39 de ore pe saptamana, de luni pana vineri.
Se asigura cazare. Costul transportului este suportat de catre angajat.
Nu se percep comisioane de recrutare.
Informatii la numarul 0730 610 892.
Asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa neptunerh.bucuresti@gmail.com.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si selectie franco-romana