Medici Specialisti FRANTA

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinet de recrutare si consultanta in resurse umane recruteaza medici specialisti
-ATI,
-Radiologie,
-Obstetrica Ginecologie,
-Psihiatrie,
-Cardiologie
pentru spitale din Nordul, Centrul si Sudul Frantei.

CERINTE

- Diploma de medic specialist
- Limba franceza la nivel mediu - avansat (conditie obligatorie)
- Disponibilitate de a pleca in Franta
- Certificat de conformitate deja obtinut sau in curs de obtinere cf directivei 2005/36/CE
- O prima experienta in Franta/Belgia reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea sa profesati in Spitale, Clinici şi Cabinete Medicale de pe teritoriul Frantei, in schimbul unei remuneraţii la standarde europene
- Asigurarea medicala
- Sprijin in demersurile administrative pentru inscrierea la Colegiul Medicilor din Franta
- Cazarea asigurata in primele luni

OC Prod Group este un cabinet international de recrutare cu sedii in Romania, Franta, UK, Maroc si Canada. Alaturi de clientii nostri ne implicam in conceperea si punerea in aplicare a proiectelor.