Medici Medicina Muncii

PERSUADERS RH

Job expirat

RESPONSABILITATI

La momentul actual propunem posturi Medicina Muncii in serviciu de interprindere.
Oportunitati in regiuni superbe: Val de Loire, Picardie, Paris, Normandie, Bretagne.
Majoritatea posturilor ofera o formare in legislatia franceza si limba franceza.
Contract pe durata indeterminata cu o perioada de proba maxim de 4 luni.
Salarii atractive in functie de zona.
Email: inga@persuadersrh.com
175435834

CERINTE

Diploma de licenta obtinuta in UE
Diploma de specialitate obtinuta in UE
Limba franceza nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa
Asigurare medicala
Zile RTT

Cabinet de recrutare PERSUADERS RH cu experienta in selectie medicala de mai bine de 10 ani. Sediul societati amplasat la Paris.
Toate serviciile oferite sunt gratuite pentru o integrare cat mai placuta in Franta.
Etape administrative asistate: pregatire limba franceza pentru interviu, organizarea venirii in Franta, inscrierea la ordinul medicilor, participare la costuri de deplasare.