MEDICI DE MEDICINA MUNCII IN FRANTA (salariat)

Medicis Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

MEDICIS CONSULT, cabinet francez de selectie si plasare de medici romani in Franta, aflat la Paris, cauta medici de medicina muncii
(SPECIALISTI sau REZIDENTI in an terminal)pentru posturi de medic salariat in servicii inter-entreprises din Franta.
Recrutam tot timpul anului. Fara comision de colaborare.

Cabinetul a plasat peste 25 de medici de munca pana in prezent in Franta si are o buna cunoastere a modalitatilor de integrare in Franta in aceasta specialitate.

Informatii puteti obtine de la Dna Madalina CODICA: m.codica@medicis-consult.com

POSTURI DISPONIBILE:
ILE DE FRANCE (in cel mai mare serviciu inter-entreprises din Franta si Europa)
CHAMPAGNE ARDENNES
REGIUNEA BOURGOGNE
REGIUNEA ALSACIA
REGIUNEA LORENA

CERINTE

POSESIA DIPLOMEI DE MEDICINA GENERALA
POSESIA CERTIFICATULUI DE MEDIC SPECIALIST IN MEDICINA MUNCII
CUNOASTEREA LIMBII FRANCEZE LA UN NIVEL MEDIU SAU AVANSAT
PERMIS DE CONDUCERE B
SERIOZITATE IN COLABORAREA CU NOI

Experienta profesionala nu este obligatorie, dar constitue un atout.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA
FORMARE PROFESIONALA LA INCEPUT IN SISTEM DE TUTORAT
CURSURI DE PERFECTIONARE AFOMETRA (legislatie si preventie)
RECUNOASTEREA EXPERIENTEI PROFESIONALE
REMUNERATIE SUPERIOARA GRILEI CISME. Debutant 4100 € net/luna
Medic experimentat pana la 6000 € net/luna
Tichete de masa
Asigurare medicala privata (mutuelle)
Zile de RTT

Pentru postul din Bourgogne: al 13lea salariu + prima de sfarsit de an.

Cabinet francez de selectie si plasare de medici romani in Franta, aflat la Paris. Nu percepem comision de colaborare candidatilor. Pentru interviul de angajare, asiguram transportul in tren si cazarea.