Medic specialist oftalmolog Franta - salarizare excelenta si cazare gratuita

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Agentie de recrutare cauta pentru clientul nostru o clinica medicala privata din Franta, o pozitie de:
== medic specialist oftalmolog ==

- Localizare job: localitate foarte linistia in districtul Ile de France, foarte aproape de Paris, FRANTA;

- Cabinetul este intr-o clinica medicala privata si ofera servicii in tratarea tulburarilor de vedere si a afectiunilor oftalmologice, cu exceptia interventiilor chirurgicale;
- Cabinetul este echipat cu echipament medical complet, de ultima generatie.

CERINTE

- Medic specialist oftalmolog;
- vechimea in specialitatea oftalmologie nu constituie o conditie obligatorie, dar poate constitui avantaj in selectie si recrutare;
- Cunostinte de limba franceza minim la un nivel mediu (B1);
- Certificat de conformitate care atesta formarea in profesia de medic, conform Directivei 2005/36/CE a Parlamentului European si a Consiliului Europei, din 7 septembrie 2005,
privind recunoaşterea calificărilor profesionale.

BENEFICII OFERITE

Oferta si beneficii:
- Salariazare exceptionala si conditii de lucru similare cu ale angajatilor din Franta (program de lucru, duraa concediu legal, avantaje);
- contract de munca este pe durata nedeterminata, cu norma intreaga (full-time), in Franta;
- program de lucru este fix, fara activitate in weekend, fara ore suplimentare sau program de garda, de luni pana vineri intre: 09.00 – 18.00; Programul de lucru este de 39 ore/saptamana, respectiv 169 ore/luna;
- se asigura concediu platit: 5 saptamani / an;
- se asigura asigurare medicala;
- cazare este asigurata si este GRATUITA pe toata durata contractului, atat chiria cat si utilitatile.

Toate serviciile de consultanta ale agentiei SUNT GRATUITE.