Medic Specialist Medicina Interna sau Generalist cu experienta in geriatrie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Medic Specialist Medicina Interna sau Generalist cu experienta in geriatrie

Tara :Franța

france
Locație : Localitate de 6.000 de locuitori situata la 2h de Paris.

Poziții disponibile: 1
Locul de munca: Centru privat care cuprinde:

– un serviciu de medicina (15 paturi),
– un service SSR -centru de reeducare (20 paturi),
– un USLD (40 paturi)
– un EHPAD-azil (65 paturi).

Salariu : minimum 4000 € net

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: permanenta,
Salariul este de minimum 4000 € net,
Se lucreaza in medie 39 ore pe săptămâna,
Beneficiați de Asigurări Sociale,
Beneficiați de Asigurări Medicale,
Acces la Schema de Pensie,
Concediul de odihna anual este de 30 de zile,

Condiții de recrutare:

Obligatoriu: Diploma de Medicina Generala si Diploma de Medic Specialist
Certificat de Conformitate de la Ministerul Sănătății
Cunostinte avansate de limba franceza scris si vorbit
Eligibil de a va înscrie la Ordinul Medicilor din Franța
Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.