Medic Specialist Dermatolog activitate in Liberal

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziția: Medic Specialist Dermatolog activitate in Liberal

Tara: Franța

france

Locație : Bretagne
Poziții disponibile: 1
Locul de munca: Cabinet
Salariu : Post Liberal

Este o comuna de 1660 de locuitori. Situata la 30km de Mont Saint Michel. Sunt 8800 de locuitori cu satele din jur.

Ce oferă Angajatorul?

Cabinetul gratuit în primele 6 luni (un capital de 5000€)+ se pune garant pentru achiziționarea aparaturii necesare (astfel veți avea banii necesari pentru achiziția materialelor, fără nici o problema în timp rapid).
In localitate exista scoală primara, farmacie, centru comercial. Spitalul cel mai apropiat este la 20km
Compania va oferă sprijin in stabilire, chirie, apartament, înregistrare

Condiții de recrutare:

Diploma de Medic Specialist
Cunostinte medii de Limba Franceza
Sa aveți o prezenta respectabila, și conduita ireproșabila ,
Motivație de a lucra și a locui în alta tara pe o perioada îndelungata,

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.