Medic Specialist Anestezie, Spital Public, Franta

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Medic Specialist Anestezie

Tara :Franța
Locație : Nord

Poziții disponibile: 1
Locul de munca: Spital Public din Nord
Salariu lunar NET: 4000 euro net + Garzi pe luna

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: permanenta,
Post de Praticien contractuel
Salariul este de 4000 euro net + Garzi pe luna
Se lucreaza in medie 39 ore pe săptămâna,
Beneficiați de Asigurări Sociale,
Beneficiați de Asigurări Medicale,
Acces la Schema de Pensie,
Concediul de odihna anual este de 30 de zile,

CERINTE

Condiții de recrutare:

Obligatoriu: Diploma de Medicina Generala si Diploma de Medic Specialist
Certificat de Conformitate de la Ministerul Sănătății
Cunostinte avansate de limba franceza scris si vorbit
Eligibil de a va înscrie la Ordinul Medicilor din Franța
Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.