Medic Specialist Anestezie in Clinica Particulara,Franta

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

1 Profesie Medic Specialist Anestezie
2 Necesar personal 4
3 Descriere
Clinica Particulara
Stabileste metoda de anestezie care va fi folosita si monitorizeaza toleranta anesteziei.
4 Locatie/ Tara Franta-mai multe regiuni

5 Data de inceput Asap
6 Data de sfarsit Perioada nedeterminata
7 Masa nu este asigurata
8 Cazare Sprijin in gasirea unei cazari
9 Salariu Net între 6000 și 8000 € pe lună, în funcție de anii de experiență
10 Program de munca Minimum 37 de ore pe saptamana,
11 Transportul Romania-Franta Platit de candidat
12 Ore suplimentare Da
13 Asigurari Medicale Da
14 Asigurari sociale Da
15 Concediul Anual Da.platit de angajator,
16 Training/ cursuri de formare Asigurate de angajator
17 Limbi straine Franceza la nivel mediu
19. Experienta necesara Minimum 2-3 ani
20 Diploma medica/diploma medic specialist Da
21. Permis de conducere Nu
22 Se ofera Asistenta in pregătirea documentelor pentru înregistrarea dvs ca si medic in Franta

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.