Mecanici montatori

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri din Franta cautam mecanici montatori cu minim 3 ani experienta pe un post similar.

CERINTE

Cunostinte de limba franceza la un nivel cel putin conversational sunt necesare.

Abilitate de montare masini mecanice - desurubare si insurubare

Calificare in utlizarea platformelor de lucru la inaltime (nacele)

Experienta in montarea sarpantelor metalice

Montajul de echipamente mecanice (motor, ventilator, captator)

Intelegerea si aplicarea regulilor si procedurilor de demontare/montare

Citirea si interpretarea unei scheme mecanice

Cunoasterea riscurilor legate de operatiunile desfasurate si luarea de masuri pentru a se proteja impotriva lor

BENEFICII OFERITE

Venitul net este de aproximativ 1550 – 1600 euro

Program: 40-48 ore /saptamana

Cazare asigurata

Transport asigurat

NU SE PERCEPE COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.