Mecanici Industriali

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mecanici industriali

- Mentenanta fabrica produse de papetarie, mentenanta masini de pliere a cartonului (cutii, ambalaje etc)
- demontare partea mecanica a masinii, mentenanta si remontare dupa mentenanta
- operatii de intretinere si reglaj masini
- interventie dupa plan mecanic
- remontare identica

CERINTE

Limba straina: Franceză: Mediu

Calificare de mecanic industrial.

Experienta industriala este necesara.

Este nevoie de persoane experimentate care pot depista si rezolva rapid eventuale probleme.

BENEFICII OFERITE

Beneficii: Cazare,transport platit

Salar: 1600 - 1700 euro

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.