Mecanic auto multimarca autoturisme Franta

SC CHAPLIN SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Executia reparatiilor specifice postului pentru marca repartizata;
• Respectarea timpilor de lucru si tehnologiei specifice de reparatii;
• Verificarea functionalitatii autovehiculului dupa terminarea lucrarii;
• Asumarea raspunderii privind lucrarile efectuate.

CERINTE

Cerinte:
• Curs de calificare mecanic auto;
• Experienta minim 5 ani intr-un post similar;
• Avantaj limba franceza nivel conversational, dar nu obligatoriu;
• Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• NU PERCEPEM COMISION;
• Cazare si transport, asigurate de angajator;
• Contract pe perioada nedeterminata in tara cu detasare 6 luni in Franta cu posibilitate de prelungire;
• Salariu 1530-2800 euro (cos de masa + ore suplimentare)

Agentie de munca temporara - plasare forta de munca in diverse domenii de activitate, in special in Franta