Masinist masina de fasonat Franta

Neptune RH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare franco-romana, Neptune RH, este in cautare de candidati pentru un post de masinist pe masina de fasonare tip MEP, intr-un atelier din Nordul Frantei. Contractul se incheie cu un interim francez pana la sfarsitul anului(cu posibilitate de prelungire).

CERINTE

Cerinte:
Experienta pe masini de fasonat de cel putin 6 luni.
Detinerea cunostintelor de utilizare masina tip MEP
Lectura plan
Cunoasterea limbii franceze la nivel mediu (reprezinta un avantaj).

BENEFICII OFERITE

Ce se ofera :
Pachet salarial net : 1450-1500 € /luna plus prima de performanta.
Cazarea este asigurata de catre angajator, dar dedusa din salariu. Costul transportului este suportat de catre angajat.
Nu se percep comisioane de recrutare.
Informatii la numarul 0730 610 892.
Asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa neptunerh.bucuresti@gmail.com.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si selectie franco-romana