MACELARI in FRANTA

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companii mari din FRANTA selecteaza MACELARI carne de purcel cu experienta de minim 2 ani pentru angajare.

Responsabilitatile posturilor:

1. Macelar carne de purcel:

- Procesarea carnii de purcel;
- Pastrarea curateniei in zona de lucru;
- Respectarea regulilor de siguranta si igiena.

2. Operator la sacrificarea/ eviscerarea purcelului:

- Procesarea purcelului pentru si dupa sacrificiu si alte responsabilitati specifice postului;

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
- Persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si serioasa;
- Se accepta pe acest program atat persoane casatorite, cat si necasatorite/divortate;
- Varsta minima este de 18 ani, iar varsta maxima este de 45 ani.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII OFERITE:

- Contractele sunt de angajare cu durata minima de 6 luni si posibilitate de prelungire de pana la 24 de luni;
- Salarizarea este de 1.400 EUR/ luna net + plus 10% bonus lunar de vacanta;
- Ore suplimentare platite;
- La finalizarea contractului angajatul primeste o prima de 10% din valoarea salariului sau lunar (ex. un angajat care a lucrat 18 luni va primi la finalizarea contractului sau 1.800 x 18 luni x 10% = 3.240 EUR);
- Cazarea se deduce din castig, deci candidatii nu trebuie sa aiba la ei decat bani de buzunar;
- Nu este nevoie de limba engleza sau franceza;
- Plecari ultra-rapide;
- Preluare de la aeroport;
- Asigurari sociale si medicale platite de catre angajator;
- Angajatii au masina la dispozitie pentru deplasarea spre/ dinspre locul de munca (cheltuielile asociate cu masina sunt acoperite de catre angajati);
- Training platit de 2-5 zile.

COSTURI CANDIDAT:

1) Tariful de evaluare a eligibilitatii este in valoare de 550 RON (inclusiv TVA) si se percepe la data semnarii contractului de mediere.

2) Tariful de mediere stabilit pentru acest program:

Tariful de mediere: GRATUIT, insa daca candidatul nu presteaza munca cel putin 3 luni la compania din strainatate, in baza contractului de munca incheiat cu aceasta, va fi obligat la plata unei penalizari in valoare de 400 EUR.

3) Alte costuri:

Candidatul mai trebuie sa suporte urmatoarele cheltuieli:
- Costurile aferente transportului pana in tara unde se va efectua munca.
- Sa aiba la el minim 200 EURO bani de buzunar pana la primul castig.

* Pentru mai multe detalii si informatii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.