Macelar

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Franta cautam macelari care sa se ocupe cu transarea carnii de porc. Se cauta echipe de 2 - 4 persoane din care una sa detina permis de conducere si masina pentru a facilita deplasarea de la cazare la locul de munca . Limba Fraceza nu este obligatorie dar constituie avantaj. Salariu avantajos si cazare asigurata. Proiectul este pe termen lung, se lucreaza la diverse abatoare din Franta.
Responsabilitati:
- transarea, portionarea, prelucrarea carnii de porc
- prelucrarea finala a carcaselor de carne
- valorificarea altor componente rezultate din taiere
- mentinerea curateniei la locul de munca
- depozitarea carnii in spatii special amenajate

CERINTE

- experienta minim 3 ani in domeniu
- este obligatorie detinerea unui permis de conducere cat.B si a unei masini pentru minim 1 din membrii echipei,
- cunoasterea limbii franceze constituie avantaj dar nu este obligatorie
- experienta in taiere, dezosare si fasonare porci

BENEFICII OFERITE

Cazarea este asigurata.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.