Inginer programator sisteme de climatizare, incalzire si BMS

SC DURA INTERIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client din FRANTA cautam un inginer programator sisteme de climatizare, incalzire si BMS
Locul de munca este in Franta, la NOISY LE GRAND en regiunea pariziana.
Dupa o perioada de proba, candidatul poate fi angajatdirect de societatea franceza.

CERINTE

Cerinte :
Limba franceza : Nivel avansat
Limbaj de programare : ca urmare a constructorilor (JCF, Honeywell, Regin, Trend, Distech Controls etc.)
Cunostinte de protocoale de comunicare : KNX, LON, Bacnet, Modbus, Ethernet.
Descriere : Candidatul va proiecta, programa și implementa sisteme automate pentru instalații de încălzire, cum ar fi cazane, aere condiționate,local tehnic producere agent termic și centrale de tratarea aerului.
Cunoașterea tipului de software de supraveghere PCVue va fi un plus.
Se accepta si candidati debutanti. Acestia vor beneficia de o formare la locul de munca.

BENEFICII OFERITE

Salarizare : negociabil in functie de competente, in grila de 22000-37000 € brut anual +prime

Societatea DURA INTERIM este o agentie de munca temporara, recrutare si plasare de personal atat in Romania si in strainatate.