Franta - tinichigiu (plecare imediata)

SC TOMATO SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executarea reparatiilor de tinichigerie, de reparatii si intretinere
- Identificarea exacta a partii autoturismului care necesita reparatii sau inlocuire
- Evaluarea gradului de uzura a caroseriei
- Executarea lucrarilor de reconditionare de repere
- Executarea lucrarilor de sudura pentru repelele nedemontabile
- Inlocuirea geamurilor fixe ale caroseriei
- Inlocuirea reperelor demontabile
- Readucerea caroseriei la parametrii dimensionali normali
- Verificarea, intretinerea si repararea sistemelor de actionare, inchidere si blocare

CERINTE

- tinichigiu cu calificare si peste 5 ani experienta

BENEFICII OFERITE

Tomato Solutions angajeaza tinichigiu cu calificare si peste 5 ani experienta, cazare si transport asigurat, fara comision, contract 2 luni, 39h/saptamana, lunar 1.600 euro net, tel. 0771 623 734, recrutareinterim@gmail.com
Plecare imediata!!!!!!

DESCRIEREA FIRMEI

agentie de munca temporara