Firma franceză cauta programatori Java cu experiență

TREEPTIK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fondată în 2011, Treeptik este o tanara companie inovatoare specializata in dezvoltarea de aplicatii IT complexe in Java / J2EE bazate pe Aix-en-Provence. Suntem, de asemenea, editorul Java PaaS CloudUnit și partener oficial Docker. Misiune: Cautam programatori Java J2EE gata să facă față provocărilor nouveux. În cadrul echipei de dezvoltare, va participa la diversele etape ale proiectelor: - Design - Application Development JAVA / J2EE - Unitatea de testare si integrare - lansare - întreținere corectivă Profilul și evolutiva: inginer de formare, aveți 3-5 ani de experiență minimă în domeniul dezvoltării JAVA / J2EE. Locul de amplasare: Provence - Sud din Franța Gama Salariu: 18-28 k€ Cerere în limba engleză: contact@treeptik.fr

CERINTE

Cunoașterea unor cadre, cum ar fi Struts, Hibernate sau Spring este imperativă.

BENEFICII OFERITE

Social security
Retragere
Reciprocă

Fondată în 2011, Treeptik este o tanara companie inovatoare specializata in dezvoltarea de aplicatii IT complexe in Java / J2EE bazate pe Aix-en-Provence. Suntem, de asemenea, editorul Java PaaS CloudUnit și partener oficial Docker.