Electromecanic

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- manipularea sistemelor sau sub-sistemelor industriale;
- demontarea si repararea ehipamentelor industriale;
- montarea echipamentelor industriale;
- realizarea de operatiuni de intretinere preventiva pe sisteme pluri-tehnologice ;
- gestionarea operatiunilor de intretinere corectiva pe sisteme pluri-tehnologice (electrice, mecanice, pneumatice...);
- realizarea blocarii si a deblocarii echipamentelor electrice;
- realizarea modificarilor pe sisteme pluri-tehnologice;
- controlarea riscurilor in decursul intervenției tehnice;
- cultivarea relatiei cu clienții de proximitate și extinderea perimetrului de prestare;
- respectarea regulilor Calitate Securitate Mediu in vigoare.

CERINTE

- 2 ani experienta pe o pozitie similara in industrie;
- diploma de Electromecanic;
- limba franceza la nivel conversational;
- capacitate de a lucra atat individual cat si in echipa.

BENEFICII OFERITE

Nu percepem comisioane!
Transport si cazare-gratuite.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.