Electromecanic

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Supravegheaza, intretine si repara utilajele mecanice si electromecanice;
-Schimba piesele uzate, intareste si curata contractele electrice, unge rulmentii, verifica tensiunea curelei de distributie;
-Citeste si interpreteaza scheme electrice, mecanice si de automatizare, detecteaza disfunctionalitatile;
-Responsabil pentru repararea mecanică de motoare electrice;
-Ansamblare de motoare;
-Reperare si debransare masini;
-Decuplare si demontare a diferitor elemente pentru realizarea intretinerii (demontare de elemente mecanice necesara);
-Identificarea problemelor de demaraj;
-Repunerea in functiune si reglarea/testarea masinilor.

CERINTE

-E nevoie de persoane experimentate care pot depista si rezolva rapid eventuale probleme;
-Flexibil;
-Exact si precis;
-Capabil de a lucra independent;
-Trebuie sa ofere un produs finit bun;
-Minim 5 ani experienta pe o pozitie similara;
-Diploma sau calificare in domeniu;
-Certificat pentru stivuitorist.

BENEFICII OFERITE

Nu se percepe nici un comision
Exista posibilitatea de a lucra ore suplimentare
Transport dus-intors platit

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.