Dulgher panouri metalice

SC.COMPLETE JOBS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dulgherie prin cofrarea cu panouri metalice de toate tipurile dar mai ales cele cu tehnologie franceza(sistem de cofrare a golurilor de ferestre si usi cu ajutorul calelor magnetice)

CERINTE

Candidatul va trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii: virsta max. 40 ani,obligatoriu cunostinte si experienta dovedita in cofrajul panourilor metalice(de orice tip) experienta dovedita de preferinta in Franta,cunoscator al citirii planului de executie,sa stie sa lucreze singur,rapid,curat si eficient,obligatoriu cunostinte mediu/avansate de lb franceza,politicos,serios,fara vicii,apt la efort fizic si stress sustinut.

BENEFICII OFERITE

cazare gratuita,masina de serviciu,decontarea transportului du-intors

agentie de selectare si plasare personal in tara si strainatate.Suntem o echipa t

Agentie de selectare si plasare personal in tara si strainatate,deviza noastra este, calitate si respect inainte de toate.Suntem o echipa tînarâ,dinamicâ,serioasâ,scopul nostru este sa oferim tuturor partenerilor si colaboratorilor nostrii servicii la standardele cele mai inalte