CAMERISTE HOTEL - FRANTA

IAE INTERIM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, Grup hotelier din Franta (in prezent 15 hoteluri de 3 si 4 stele, in perioada urmatoare se vor deschide alte 3 hoteluri!), Cameriste cu urmatoarele atributii:

- sa curete camerele, holurile, spatiile comune si alte incaperi folosind echipamentul din dotare;
- asigura si mentine curatenia pe intreaga suprafata de activitate alocata;
- prestarea serviciilor de curatenie zilnica sau ocazionala, in conformitate cu graficul stabilit de fiecare unitate hoteliera;
- desfasurarea unor activitati conexe in departamentele din cadrul hotelului, in functie de necesitatile si specificul hotelului.

CERINTE

Cerinte:

- Experienta minim 2 ani pe un post similar;
- Persoana serioasa, loiala, cinstita;
- Discreta, constiincioasa, organizata si punctuala;
- Limba franceza - nivel mediu. Alta limba straina reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferta de angajare:

- Contracte de munca pe perioade de minim 3 – 6 luni cu posibilitate de prelungire, conform legii;
- Salariu motivant;
- Cazare asigurata gratuit de angajator;
- Transport asigurat;
- Asigurare medicala privata.

Plecari incepand cu luna MAI 2014!

NU SE PERCEP COMISIOANE!!!

IAE Interim este o companie specializata in domeniul recrutarii si leasingului de personal calificat pentru piata de munca interna si din strainatate, autorizata de Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale.