Asistent administrativ RH Franta

Neptune RH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vino sa lucrezi intr-o echipa dinamica de experti in resurse umane. Neptune RH cauta asistent administrativ RH pentru unul dintre birourile din Franta.

Responsabilitati :
•Gestionarea legaturii cu clientii si partenerii din Franta pe e-mail sau telefonic
•Deplasarea si depunerea-ridicarea de documente in numele societatii in relatii cu diverse institutii publice sau private
•Se va asigura ca toate documentele si actele administrative sunt intocmite corect
•Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
•Flexibilitatea de a se deplasa in toata Franta
•Se va ocupa de gestionarea si gasirea locuintelor de lucru pentru angajatii relocati in Franta
•Va fi in contact direct cu biroul din Romania si cu angajatii de pe teren

CERINTE

Cerinte specifice
•Absolvent al unei forme de invatamand superioare
•Experienta de lucru intr-un domeniu similar poate reprezenta un avantaj
•Cunoasterea limbii franceze, nivel avansat
•Cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, browsere internet)
•Permis de conducere categoria B
•Persoana diplomata, cu excelente abilitati de comunicare, organizata, are capacitate de a respecta termene limita si are un simt dezvoltat al responsabilitatii
•Aptitudini: inteligenta (gandire logica, memorie); corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii
•Lucrul in echipa, planificarea si prioritizarea activitatilor

BENEFICII OFERITE

Beneficii
•Pachet salarial atractiv
•Program de lucru : luni-vineri, disponibilitate sporadica in week-end
•Masina de serviciu
•Oportunitatea de a te dezvolta intr-o echipa dinamica formata din experti in domeniul HR
•Relocare in Franta

Te asteptam alaturi de noi!

Agentie de recrutare franceza in domenii precum: constructii, aeronautica, comert si servicii.