Angajam personal necalificat in Franta la impachetare/ambalare

SC STAFF TEMP RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Staff Temp angajeaza personal necalificat sau calificat pentru o fabrica de produse cosmetice in Franta.

Ce presupune locul de munca?:

Aplicare etichete pe flacoanele de parfumuri
Ambalarea flacoanelor in cutii
Pregatirea cutiilor cu flacoane pentru livrare, respectand cu strictete termenele de livrare si cantitatile stabilite

CERINTE

Ce cautam:

Persoane dinamice si cu simtul responsabilitati ridicat
Cunostinte de limba engleza sau franceza
Tenacitate,minutiozitate si dibacie
Experienta anterioara nu este necesare insa constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

Conditii de lucru excelente
Program de lucru 8 h/zi 5 zile/saptamana cu posibilitatea efectuarii de ore suplimentare care vor fi platite 125%.
Cazare asigurata in conditii bune (2 persoane maxim in camera)
Asigurare medicala internationala gratuita
Posibilitatea unui contract de munca pe termen lung
Suport pe toata perioada contractului
Profesionalism,siguranta si respect

Esti interesat? Suna acum la 0749254150 pentru detalii suplimentare, plecari imediate fara nici un comision sau taxa ascunsa!

Staff Temp Ro este o companie infiintata in 2011 in Brasov, care isi propune din primul moment sa devina un nume cunoscut si de incredere in domeniul recrutarii si selectiei de personal. Ne dorim parteneriate, atat pe termen scurt cat si pe termen mediu sau lung, cu fiecare dintre persoanele care apeleaza la serviciile noastre. Staff Temp Ro este calea simpla pentru a obtine un loc de munca legal si sigur in Romania sau in vestul Uniunii Europene, in special in Franta. Sectoarele de activitate catre care suntem orientati sunt constructiile, turismul si industria, cu scopul de a propune posturi atractive colaboratorilor nostri. Compania noastra doreste sa se impuna pe piata fortei de munca din Romania prin deschiderea catre candidati si printr-o colaborare etica, fara perceperea de taxe sau comisioane. Credem ca respectul, empatia, rabdarea, dorinta de a ajuta, precum si reactivitatea ne caracterizeaza deplin atitudinea in raport cu clientii nostri. Ne dorim ca fiecare candidat sa devina un angajat cu o experienta frumoasa legata de postul pe care i-l oferim, astfel incat din ce in ce mai multi romani sa poata spune ca isi doresc sa lucreze cu noi.