Angajam muncitor curatare copaci linii tensiune- franta

Tomato Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tomato Solutions angajeaza TAIETOR DE COPACI-LUCRUL LA INALTIME pentru sudul Frantei.
Responsabilitati:
- taiere copaci;
- fasonarea trunchiurilor;
- taierea cu ajutorul drujbei
- taierea crengilor
- lucrul la inaltime echipat cu hamuri
Tomato Solutions, agentie de munca temporara.
Pentru a contacta agentia noastra de recrutare, ne gasiti la 0770 758 561 in intervalul Luni-Vineri 10-17 ori prin mail la recrutareinterim@gmail.com .
Fie ca esti interesat de diferite oportunitati profesionale ori doresti un loc de munca deschis in Franta ori Belgia, colegii nostri te pot ajuta cu aceste informatii.
De asemenea, ne poti contacta si prin mesageria privata a facebook-ului.
Te asteptam sa ne imprietenim aici, pe facebook, si nu numai, pentru a forma un colectiv cat mai mare.
Tomato Solutions - Our solutions, your work

CERINTE

Cerinte
- experienta de cel putin 2 ani pe un post similar
- cunostinte de franceza
- permis: categoria B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- 169 de ore lucrate pe luna (cu posibilitate de ore suplimentare)
- cazarea si transportul asigurate
- mediu de lucru stabil,misiune de lunga durata
- nu percepem comision

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de munca temporara