Angajam 1 ZIDAR si 1 MUNCITOR AMENAJARI INTERIOARE in FRANTA

LEX INTERIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam 1 zidar care sa faca diverse lucrari de zidarie exterioara si interioara in case, apartamente, birouri.
Se fac diverse lucrari de zidarie (zidarie din boltari de beton, din caramida), reconstituire, montaj pereti si scari.
Si 1 muncitor polivalent care sa faca diferite lucrari de reparatii amenajari interioare, glet, zugraveli, rigips, mici lucrari de gresie si faianta.
Se lucreaza pe diferite santiere de constructii, in general de renovare

CERINTE

-experienta in domeniu minim 5 ani
-permis de conducere cat. B (minim o persoana)
-diverse munci necalificate (de carat si de pregatit materialele, de spart, de demolat)
-cunostinte de limba franceza (constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

Contract 4 luni, cu posibilitatea de prelungire
Se ofera salariu 1870 euro/luna NET
Contract de munca si asigurare de sanatate
Cazarea si transportul la locul de munca asigurate
Transportul retur Franta-Romania asigurat

Vrei sa lucrezi in Franta? Gaseste locul de munca temporara potrivit pentru tine cu Lex Interim SRL, o companie dedicata, ce ofera servicii profesioniste si de calitate in domeniul recrutarii si leasing-ului de personal.
Oferim locuri de munca in toate regiunile din Franta in diferite domenii de activitate cum ar fi: agricultura, agroalimentar, constructii, industrie, HORECA.
Tot ce trebuie sa faceti este sa aplicati pentru jobul dorit, iar noi va vom contacta.
Astfel intri in competitia pentru cele mai bune locuri de munca din Franta. Te asteptam cu cele mai bune oferte de job-uri.