Analist Servicii Client - Franta

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Candidatii care vor ocupa aceasta pozitie vor face munca de teren pe tot teritoriul Frantei ( se cere flexibilitate - 85% activitate de teren);
- Persoanele angajate pe acest post trebuie sa aiba permis de conducere pentru ca la 1-2 saptamani se vor deplasa la un alt magazin;
- Candidatii trebuie sa aiba spirit comercial, sa rezolve probleme operationale curente, abilitati de gestiune (operare documente primare), sa fie capabili sa creeze un plan de actiune;
- Trebuie sa aiba abilitatea sa coordoneze o echipa de 3-15 persoane (motivare si control);
- Programul de lucru: 08 :30-20:00 (pauza de masa cuprinsa in intervalul 12 :00-12 :30) cu 2 weekenduri libere pe luna;
- Candidatii trebuie sa fie dispusi la munca fizica in magazin 90% si 10% administrativ;
-Dimineata-pregatesc deschiderea magazinului(curatenie parcare, magazin, depozit, birou);
- Pe parcursul zilei impreuna cu echipa magazinului (3-15 persoane) participa la receptionarea camionului de marfa/etichetarea produselor/aranjarea acestora in magazin/casier;
- Exista indicator de productivitate de atins 1 palet/ora/persoana de scos si aranjat in magazin;
- Seara se preda banii la banca/se emit documentele de contabilitate primara.

CERINTE

- Nivel de studii: bacalaureat+3;
- Elementul obligatoriu de selectie este limba franceza B1-B2-intelegere si interpretare text/conversational/exprimare scrisa;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachetul de beneficii include : telefon/laptop/masina/cazare/diurna.

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.