Agent transporturi externe - Franta

Sc Tabita Tour Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati ale postului:
- Planificarea, organizarea si coordonarea activitatii din agentie
- Vanzarea biletelor (rezervari de bilete, incasarea si depunerea banilor in contul societatii);
- Stabilirea unor relatii optime cu clientii si cu colaboratorii, pentru rezolvarea in timp util si în bune conditii a tuturor problemelor ocazionale;
- Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate;
- Stabilirea si atingerea targetului de vanzari lunar.

CERINTE

Studii medii sau superioare ; cunostinte operare calculator; cunostinte minime de contabilitate primara; cunoasterea avansata a limbii FRANCEZE constituie un avantaj; foarte bune abilitati de comunicare si rezistenţă la stres.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv si motivant; lucrul intr-o echipa dinamica si tanara; asiguram cazare in Franta-Nice; telefon mobil;

DESCRIEREA FIRMEI

Transport intern si extern