Proiectant Profile Aluminiu PVC/Responsabil Executie

RSI Interim SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiecteaza planurile tehnice de executie in AutoCAD 2D / 3D;
Coordoneaza implementarea proiectelor in conformitate cu piesele;
Crearea de schite in conformitate cu specificatiile si cerintele prevazute de procedurile de lucru;
Studierea atenta a schitelor si a proiectelor concepute;
Oferirea de solutii multiple pentru fiecare proiect si alegerea celei mai economice si mai potrivite dintre acestea;
Relizeaza calculelor devizelor pentru santiere;
Intocmeste extrasele de material pentru executie;
Preia comenzile clientilor si transmite informatiile tehnice echipei de executie si montaj;
Verifica detaliile de confectionare;
Optimizeaza activitatea, in functie de nevoile specific.

CERINTE

Cunostinte temeinice de desen tehnic;
Cunostinte avansate de utilizare AutoCAD 2D / 3D;
Experienta in domeniul tamplariei PVC, aluminiu metal lemn - minimum 3 ani, obligatoriu;
Studii superioare tehnice – reprezinta un avantaj;
Cunoasterea tehnologiei de fabricatie;
Cunostinte limba franceza avansat (scris + vorbit) - obligatoriu; vocabularul tehnic reprezinta un avantaj;
Disponibilitatea de deplasare in Franta cat mai curand posibil;
Rezistenta la stres;
Abilitati de comunicare si de coordonare;
Persoana dinamica, sociabila, cu bune abilitati de lider.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv - 2500 Euro
Masina de firma si locuinta
Asigurare privata de viata si de sanatate
Transport pana in Franta asigurat

S.c. R.S.I. Interim SRL, ca agentie de munca in strainatate temporara, vine in sprijinul nevoilor dumneavoastra, oferindu-va sanse concrete in vederea angajarii si obtinerii unui loc de munca in Romania si in strainatate. Folosind propria metodologie si propria baza de date, va asiguram o perfecta compatibilitate intre cerintele postului si cerintele dumneavoastra, efectuand astfel preselectia necesara.
Pentru alte detalii puteti trimite un e-mail la adresa : office@sta-group.ro, puteti intra intra pe site-ul nostru : www.sta-group.ro sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0356.112.968.