Farmacist Sef

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adecco Resurse Umane, recruteaza pentru clientul sau, detinatorul unei retele de farmacii cu un brand important pe piata din Romania, un Farmacist Sef pentru o unitate din una din localitatile: Vantori, Gugesti, Vidra, Dumitresti, Maicanesti, Paunesti, Bordesti.

Responsabilitati:
- Asigura aprovizionarea constanta a farmaciei
- Realizeaza receptia cantitativa si calitativa a produselor primite in farmacie
- Raspunde de implementarea programelor, actiunilor si strategiilor de marketing si vanzari in farmacie
- Raspunde de realizarea/respectarea contractelor de mercantizare in farmacie
- Identifica oportunitati si face propuneri de imbunatatire a relatiei pacient- farmacist
- Se implica in dezvoltarea profesionala a personalului din subordine
-Raspunde de verificarea si centralizarea retetelor precum si transmiterea borderourilor si a facturilor la termen catre Casa de Asigurari de Sanatate
- Participa in mod activ la relationarea cu pacientii si la la eliberarea produselor din farmacie
- Realizeaza inventarul anual in punctul de lucru si participa impreuna cu coordonatorul de vanzari la inventarele inopinate

Rolul Farmacistului Sef va fi de reprezentare a farmaciei in relatia cu tertii: Casa se Asigurari de Sanatate, Ministerul Sanatatii, Colegiul Farmacistilor, medicii, de decident si de executie in relatia cu pacientii.

CERINTE

- Studii de specialitate, experienta minim 3 ani in functia de farmacist, de preferabil Farmacist Sef.
- Abilitati excelente de comunicare si relationare interpersonala
- Bun organizator - Capacitatea de a gestiona simultan mai multe task-uri
- Persoana empatica, orientate catre pacient, cu initiativa, responsabila si implicata
- Cunostinte avansate de operare PC

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix, tichete de masa, decont transport din Focsani spre una din aceste locatii.

Asteptam aplicatiile dvs online.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro