Dispecer transport persoane

TEMA ENGINEERING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa preia comenzile din partea clientilor atat telefonic cat si de pe mail ul companiei
- Sa administreze si sa confirme executarea comenzilor de transport si sa tina evidenta acestora in platforma de rezervari.
- Introducerea pasagerilor confirmati in baza de date ARR
- Supravegherea completarii de catre conducatorii auto a documentelor de transport, verificarea si ordonarea acestora

CERINTE

- Persoana comunicativa, bune abilitati de organizare si planificare.
- Cunostinte de limba engleza/italiana - vorbit, reprezinta un avantaj
- Rezistenta fizica si nervoasa;
- Abilitati de operare MS Office, Internet, Bursa de Transport

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Posibilitatea desfasurarii activitatii intr-un colectiv ambitios, in cadrul unei companii in continua crestere

TEMA Engineering ofera servicii de inginerie companiilor din domeniul Automotive si Aeronautic.