Director Magazin

S.C. ELFEROM PLUS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Experienta pe un post similar;
- Bune cunostinte de contabilitate primara si operare PC;
- Foarte buna capacitate organizatorica, de antrenare si motivare a personalului din subordine;
- Persoana echilibrata, responsabila, atenta la detalii, dar si energica si entuziasta;
- Ambitie si dorinta de performanta.

CERINTE

- Coordoneaza intreaga activitate in magazin;
- Urmareste si propune solutii pentru realizarea target-ului lunar;
- Verifica intocmirea corecta si circuitul documentelor;
- Urmareste performanta stocurilor;
- Intocmeste rapoarte saptamanale si lunare;
- Evalueaza si formeaza personalul din subordine;
- Participa la training-uri si seminarii de produs.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist
Training-uri de specialitate ( tehnice si comerciale )
Suport tehnic si comercial
Bonusuri si comisioane corelate cu rezultatele
Posibilitatea unei cariere de succes in cadrul unei companii in continua dezvoltare.

Prezenta pe piata galateana inca din anul 1999, BellaCasa se concentreaza pe comercializarea si distribuirea urmatoarele grupe de produse: organe de asamblare si fixare, scule, dispozitive si consumabile, accesorii si feronerie pentru mobilier, accesorii pentru decoratiuni interioare, adezivi, feronerie pentru binale, materiale tapiterie.
Ceea ce a facut in primul rand ca BellaCasa sa se afirme pe piata galateana si nu numai, este, fara indoiala calitatea si diversitatea produselor oferite.
Calitatea ireprosabila a acestora provine de la producatorii europeni renumiti pe care BellaCasa ii reprezinta in aceasta zona: Rehau, Siro, Blum, Sibu, Salice, Blanco, Stillemans, Bosch, Virutex, Wolfcraft, Novus, Steinel.