Consilier Vanzari - Magazin

ArosA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzari de tamplarie PVC, sisteme de protectie solara (jaluzele, rulouri textile, rulouri exterioare, obloane), usi de garaj, etc., in magazine specializate.

- promovarea si comercializarea produselor si serviciilor firmei;

- Analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare;

- Identificarea nevoilor actuale si viitoare ale clientilor si recomandarea celor mai potrivite produse si servicii;

- Mentinerea relatiilor cu clientii firmei

- Intocmirea de rapoarte, planuri de vanzari, statistici

CERINTE

- abilitati pentru vanzari directe;
- abilităţi de operare calculator;
- persoana creativa,cu imaginatie si un dezvoltat simt estetic
- studii tehnice absolvite sau experienţa în domeniul tehnic – reprezinta avantaj;
- persoana dinamica, responsabila, cu o buna conduita profesionala si morala.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv (Salariu fix, comision din vanzari)
- mediu de lucru flexibil si modern;
- oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar si orientat catre performanta;
- companie recunoscuta la nivel local;

Vanzare si montaj de tamplarie PVC/Aluminiu si sisteme de protectie solara.