Area Sales Manager

S.C DMF Poliplast S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

->1 post - Zona Banat-Crisana
->1 post - Zona Transilvania:
-Managementul relatiilor cu clientii din zona respectiva;
-Permanenta actualizare a informatiilor despre piata si concurenta;
-Colaborarea cu celelalte departamente pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii;
-Dezvoltarea retelei de clienti.

CERINTE

-Experienta in vanzari
-Pregatire profesionala : studii superioare;
-Experienta profesionala : 2-3 ani lucrati in domeniu;
-Abilitati de negociere , diplomatie;
-Abilitati in stabilirea si intretinerea relatiilor interpersonale;
-Permis auto (categoria B);
-Confidentialitate;
-Prezenta agreabila;
-Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv , in functie de performanta

Societate cu capital privat integral romanesc care activeaza in domeniul maselor plastice. Producator de folii,ambalaje flexibile din polietilena si polipropilena, flacoane PET, imprimare flexografica in policromie, laminare.

www.dmfpoliplast.ro