TINICHIGIU CAMIOANE FRANTA

SC MANWORKING SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati post:

- Executarea reparatiilor de tinichigerie, de reparatii si intretinere autocamioane, utilaje santier, si cabine frigorifice
- Identificarea exacta a partii autocamionului care necesita reparatii sau inlocuire
- Evaluarea gradului de uzura a caroseriei
- Executarea lucrarilor de reconditionare de repere
- Executarea lucrarilor de sudura pentru repelele nedemontabile
- Inlocuirea geamurilor fixe ale caroseriei
- Inlocuirea reperelor demontabile
- Readucerea caroseriei la parametrii dimensionali normali
- Verificarea, intretinerea si repararea sistemelor de actionare, inchidere si blocare

CERINTE

Cerinte Candidat:

- Experienta minim 7-8 ani in domeniu
- Permis auto C obligatoriu (avantaj D)
- Loc de munca Franta
- Durata contractului 6 luni, program de munca 39 ore/saptamana
- Se asigura cazare, transport dus-intors
- Se asigura toate drepturile privind sistemul public de pensii si alte drepturi sociale pe perioada contractului
- Prezinta avantaj notiuni generale in una dintre urmatoarele limbi straine : italiana, franceza sau engleza
- Venit net lunar 1.250 euro
- CV-ul il puteti completa direct de pe site-ul nostru, www.manworking.ro , sau sa il transmiteti pe nr. de fax 021 313 53 94 sau la adresa de email contact@manworking.fr si recrutare.manworking@gmail.com
- Pentru mai multe informatii puteti suna la nr 031 43 80 146 de luni-vineri intre orele 8-16

BENEFICII OFERITE

Oferta financiara:
- 1.250 euro NET pe luna
- Transport asigurat, cazare asigurata pe toata perioada sederii in Franta

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea companiei:
-Agent de munca temporar autorizat de Ministerul Muncii
-Specialist in detasarea muncitorilor romani in Franta, cu rezidenta permanenta in Romania;
-Detasarea cu toate drepturile legale ale unui muncitor conform legislatiei europene, franceze si romane;
-Nu se percepe nici o taxa de inscriere, aplicarea unui CV, interviu, transport…totul este gratuit;
-Oferim salariul minim legal din Franta, aproxomativ 1250 euro net pe luna, cu cazare asigurata