Maistru Mecanic - Filipestii de Padure

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigură utilizarea cu randament maxim a utilajelor, maşinilor şi instalaţiilor, prevenirea şi eliminarea întreruperilor sau deficienţelor în funcţionarea acestora.
Supraveghează executarea operaţiilor pe întreg timpul desfăşurării lucrărilor.
Monitorizeaza modul de functionare al utilajelor.
Urmăreşte executarea lucrarilor in conformitate cu cerintele proiectului de executive.
Stabileşte necesarul de resurse (materiale, echipamente, personal) pe baza planului de executive.
Răspunde de executarea la timp şi de calitatea lucrărilor încredinţate.

CERINTE

Cerințe:

Studii de profil: mecanic.
Experienta de lucru in domeniu de minim 1 an.
Responsabilitate, seriozitate, implicare.

BENEFICII OFERITE

Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată.
Program de lucru 8 ore /zi.
Concedii conform legislației.
Tichete de masa.
Salariu motivant.

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.