INGINERI-DEPARTAMENT TEHNIC

sc pasteur

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE OBLIGATORII:
1. Studii superioare de specialitate

2.Candidatul trebuie sa fie organizat, descurcaret, de incredere, dedicat si flexibil, sa fie in masura sa demonstreze o judecata sanatoasa si o gandire analitica, excelente abilitati de comunicare si relationare, capacitate de luare a deciziilor, minutios, riguros si perseverent in activitatea desfasurata, rezistent la stres, capacitate de a lucra autonom si in echipa, flexibilitate

ATRIBUTII:

-Coordoneaza intreaga activitate a personalului din subordine si raspunde de continuiteatea si buna functionare a echipamentelor si instalatiilor;

- Intretinerea echipamentelor si a instalatiilor - Coordoneaza realizarea si punerea in functiune la termen a noilor achizitii -capacitati de productie/materiale/piese schimb/accesorii

CERINTE

Cerinte

Beneficii Oferite
BONURI DE MASA
Descrierea firmei
producator de medicamente de uz veterinar