ASISTENT SUPERVISOR PRODUCTIE

Golden Foods Snacks SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Calculeaza consumul de productie pentru comenzile lucrate;
- Introduce datele de pe comenzile de productie in sistem;
- Verifica fisele de productie;
- Verifica ca procedurile de lucru sa fie respectate;
- Lucreaza informatiile despre produse din sistem si se transmit catre masinile de ambalare;
- Lucreaza impreuna cu supervisorul pentru a se atinge planul de productie;

CERINTE

- Cunostinte operare PC;
- Experienta in lucrul cu oamenii;
- Atentie la detalii;
- Abilitati de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Se lucreaza in schimburi;
Bonuri de masa;

Golden Foods este un grup de 3 companii, active in 3 tari: Romania, Grecia si Ucraina. In total, avem peste 1000 de angajati si suntem prezenti in toate lanturile de magazine nationale si internationale. Producem, ambalam si distribuim in regiune o mare diversitate de produse, din 8 categorii diferite: Alune traditionale/ Arahide/ Alune nobile, Seminte, Fructe deshidratate, Pufuleti, Chipsuri din cartofi, Snacks-uri din porumb, Snacks-uri din paine, Fructe de mare uscate. Avem o grija permanenta pentru calitate si gust!