Sef ferma cresterea porcilor

SC LANDBRUK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Urmareste asigurarea furajelor necesare pentru porci, a medicamentelor si a pieselor de schimb necesare pentru desfasurarea activitatii in incinta fermei.

2. Verifica respectarea standardelor si a normelor de calitate la materiile prime si refuza introducerea in fluxul tehnologic a celor neconforme,

3. Urmareste si raspunde de incadrarea in normele de consum stabilite pentru produsele specificate fermei,

4. Raspunde de realizarea productiei de carne, livrarea porcilor catre abator cu respectarea intocmai a procesului tehnologic din ferma,

5. Raspunde de intocmirea rapoartelor de productie ale fermei la sfarsit de luna si de exactitatea datelor raportate, urmareste executarea tratamentelor conform programarilor, stabilite, .

CERINTE

-Studii superioare de specialitate, in domeniul Medicina Veterinara, Zootehnie.
- Experienta minim 2 ani in domeniul cresterii porcilor,

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant,
Instruire de specializare,
Mediu de lucru competitiv,

S.C. Landbruk S.R.L. a fost infiinta in data de 22.02.2012, fiind o unitate cu profil industrial zootehnic. Obiectul de activitate al S.C. Landbruk S.R.L. este reprezentat de creşterea porcilor(cod CAEN 0146).
S.C. Landbruk S.R.L. face parte dintr-un grup de firme deja consacrate din judetul Prahova, dintre acestea le mentionam pe:
“S.C. Carmistin S.R.L.”- firma de import -export carne

“S.C.Ana si Cornel S.R.L.” - fabrica de preparate din carne,

“S.C.Ladrisi Group S.R.L.” - abator pentru porc si vita

“S.C. Pajo Holding S.R.L.”- Crescatorie de taurasi pentru carne si 1200 ha teren arabil.

S.C. Avicarvil S.R.L. - Francesti,societate care se ocupa cu cresterea si abatorizarea puilor ,
S.C. Porcellino Grasso SRL - societate care se ocupa cu cresterea porcilor

Societatea detine in acest moment o ferma de ingrasare a porcilor in judetul Brasov, Comuna Feldioara.