INGINER

DEMGY FAGARAS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

În responsabilitatile postului se regasesc :
* Răspunde de punerea in fabricatie si urmarirea produselor/proceselor noi în care este implicat;
* Supravegheaza buna functionare a echipamentelor si utilajelor;
* Asigura imbunatatirea continua a calitatii produselor si reducerea pierderilor;
* Asigură şi răspunde de ţinerea la zi a documentaţiei.

CERINTE

Cerinte:
* Studii superioare;
* Cunostinte operare PC, Microsoft Office;
* Desen tehnic, cunostinte de mecanica, persoana indemanatica;
* Persoana organizata si cu initiativa, spirit de echipa si abilitati de comunicare;
* Cunostinte de limba engleza;
* Experienta in domeniul constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Tichete de masa din prima zi!

Membra a grupului Demgy Group, Demgy Fagaras S.R.L. este o societate cu capital francez care opereaza in sectorul injectiei de mase plastice avand o bogata traditie in realizarea componentelor auto si a pieselor prelucrate mecanic in industria automotive, industria aeronautica precum si alte industrii.