DIRECTOR PRODUCTIE

DEDIENNE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

• RESPONSABILITATI
• Coordoneaza departamentele de fabricatie
• Elaborarea planurilor de producţie pe termen lung, mediu şi scurt ȋn baza previziunilor privind piaţa şi planurile de dezvoltare ale companiei.
• Dimensionarea ȋn colaborare cu Compartimentul Tehnic a nevoilor de capacităţi suplimentare şi propunerea de soluţii de investiţii. Participarea activă la toate fazele proiectelor de investiţii ale companiei.
• Elaborarea, organizarea şi urmărirea realizării programelor de producţie ȋn condiţii de maximă eficienţă: tehnologie avansată de prelucrare a materiei prime, gestiunea stocurilor ȋn timp real şi managementul calităţii totale.
• Managementul resurselor implicate ȋn procesul de producţie: resurse umane, materiale şi informaţionale.
• Optimizarea sistemelor informatice, logistice şi de urmărire ȋn scopul eficientizării activităţii
• Ameliorarea ȋn procesul de producţie a cerinţelor sistemului integrat de management al calităţii, mediului, sănătăţii şi securităţii ȋn muncă.

CERINTE

• CERINTE:
• Studii superioare tehnice, preferabil ȋn domeniul companiei;
• Experienţă managerială şi în activitatea de producţie de minim 5 ani
• Experienta in domeniul industriei auto
• Cunoaşterea limbii engleze scris si vorbit, cunoasterea limbi franceze este un avantaj
• Carnet de şofer cat. B

BENEFICII OFERITE

• BENEFICIILE se vor discuta la interviul de angajare

Scrisorile de intentie si CV-urile se vor depune pe adresa de e-mail : t.tarog@dedienne.com

Membra a grupului Dedienne Multiplasturgie, Dedienne Roumanie Srl este o societate cu capital francez care opereaza in sectorul injectiei de mase plastice avand o bogata traditie in realizarea componentelor auto si a pieselor prelucrate mecanic in industria automotive, industria aeronautica precum si alte industrii.